Web Tasarım Sözleşmesi

Web Tasarım Sözleşmesi, ile Web Macaw tüm tüketici haklarının yasal statüde güvence altında kalmasını sağlıyor. Mevcut olan tüm ticari ahlaki ile her zaman en yüksek kalitede müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı hareket ediyoruz. Bu prensip nezdinde de her zaman en iyi hizmeti sağlayarak, köklü geçmişimizde güçlü referanslara sahibiz. En yeni teknolojinin getirmiş olduğu fırsatları etkin biçimde değerlendirerek web tasarım projelerinde her zaman başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. SEO uyumluluğu mevcut olan web tasarımlarını oluşturma noktasında tecrübeli ve uzman tasarımcı ekibimizle hizmetlerimizi sunuyoruz. Hizmetlerimizde vaat ettiğimiz kaliteyi de sözleşmesi ile güvenceye altına alıyoruz.

Web Tasarım Sözleşmesi

Web Tasarım Sözleşmesi, ya da diğer tanımlamasıyla web sitesi kurma sözleşmesi her iki taraf içinde alışverişin yasak güvence altına alınmasına olanak veriyor. Bununla birlikte kurumsal hizmetin en temel kriterlerinden birisi olması nedeniyle de bu sözleşmeler önem taşımaktadır. Yazılım hizmet sözleşmesi örneği ile sektördeki sözleşmelere dair kapsamlı bilgi edinilebiliyor. Sözleşmelerde web sitesi bakım ücretleri, web tasarım teklifi doc dosyası gibi web tasarımının her detayına yer verilmelidir. Bu şekilde yapılması istenen ve yapılacağı vaat edilen tüm işlemlerin yasal olarak güvence altına alınmasını sağlıyoruz. Web tasarım veya web sitesi şartname olarak adlandırılan bu yasal belgeyle yükümlülüklerimizi yerine getirme garantisi veriyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım Sözleşmesi, ile tüm çalışma detayları yasal olarak kayıt altına alınarak, tarafların yasal olarak yükümlülüğünü oluşturuyoruz. Sözleşmeler ile hem kurumsal hizmet standartlarını oluşturuyor hem de güvenilir web tasarım hizmeti sunuyoruz. Yazılım tedarik sözleşmesi ile vaat ettiğimiz tüm hizmeti tarafınıza sağlama güvencesini yasal olarak veriyoruz. İlaveten yazılım güncelleme sözleşmesi ile de gelecek teknolojik ve yazılım odaklı gelişmelere uyumluluğu sağlama noktasında da destek veriyoruz. Böylelikle web tasarımında her zaman teknik ve görsel yönden en yeniye uyumluluğun korunmasını sağlıyoruz. Freelancer sözleşmesi ile bağımsız olarak gerçekleştirilecek web tasarım çalışmalarında da en iyi sonucu alma garantisini veriyoruz. Bu şekilde web sitesinde ihtiyaç duyulan web tasarımına sahip olabilmek daha güvenli bir hale geliyor.