Web Tasarım Paketleri

Web Tasarım Paketleri, farklı fonksiyonlara bağlı olarak düzenlenmektedir. Web tasarım paketi satın almak, web sitesi kurulumu sürecinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Web sitesi kurmak isteyen ancak web sitesi tasarımı ve aşamaları hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda, firmaların sağladığı web tasarım paketlerini satın alarak bu aşamayı kolaylıkla atlatabilirler. Firmalar, beğenilen web tasarım şablonunu kontrol paneli ve anlık içerik yönetimi sayesinde sitelerin yayın aktivasyonunu tamamlayabilmektedir. Web Macaw, bir web tasarım firması olarak tasarım paketleri konusunda da hizmet vermektedir. Kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan paketler, hemen her müşteriye hitap edebilmektedir.

Web Tasarım Paketleri

Web Tasarım Paketleri, içerisinde çok sayıda hizmet barındırmaktadır. Bunlar; SEO uyumlu web tasarımı, hosting, her bir tasarım için bir adet alan adı. Responsive web tasarımı, firma alan adı uzantılı mail adresleri ve yönetim panelidir. Bu gibi hizmetler, web tasarım paketlerinin içeriklerinin zenginleştirmektedir. Web tasarım paket fiyatları, içerisinde bulundurdukları bu gibi hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Paketler, farklı fonksiyonlara ve amaçlara uygun olacak şekilde düzenlendiğinde ise bu özellikler değişebilmektedir. Örneğin; iş paketinde 10 adet firma alan adı uzantılı mail adresi verilirken e-ticaret paketlerinde bu sayı 50’yi bulabilmektedir. Bu durumda, web tasarım paket fiyatlarının kullanım amacına göre de değiştiğini söylemek mümkündür.

Web Tasarım

Web Tasarım Paketleri, mini, standart, iş ya da e-ticaret gibi kullanımlara yanıt verebilmektedir. Paketlerin kullanım amacı değiştiğinde, içerdiği hizmetler de değişmektedir. Web sitesi paket fiyatları; mini paketlerde en uygunken e-ticaret paketlerinde daha fazladır. Bizim web tasarım paketlerimiz, hemen her kullanım amacına uygun, içerisinde çok sayıda yan hizmetler barındıran, uygun fiyatlı ve avantajlıdır. Hemen her paket için, arama motoru optimizasyonu uygulaması bulunmaktadır. Belirli süreler için ücretsiz hosting ve domain imkanı da sunulmaktadır. Paketlerin hemen hepsinde sosyal medya entegrasyonu bulunmaktadır. Sosyal medyanın günlük hayatlarımıza yerleştiği bugünlerde, web sitesi tasarımının sosyal medyadan ayrı düşünülmesi mümkün değildir. Responsive tasarım, oldukça önemli bir konu olup hemen her pakette yer almaktadır.

Türkiye’nin Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı.