Kullanım Koşulları

Bu Web sitesini kullanarak, WebMacaw.com sayfalarının kullanım sözleşmesini kabul görecek ve Bağlı olunan yasalar şekli ile ilgili sözleşmeyi imzalama hakkına yada yetkisine sahip olabilme ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu doğrular, İlgili bu sözleşmeyi okuduğunuzu ve anladığınızı yanı sıra bu sözleşmede yer alan tüm şartlara bağlı olduğunuzu kabul etmiş olacaksınız.

İşbu ilgili sözleşmenin taraflara sözleşme konusu Web Macaw yani site ile ilgili hak ve tüm yükümlülükler yükler ve taraflar ilgili işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru ve zamanında, işbu sözleşmede talep edilen tüm şartlar dâhilinde yerine getireceklerini kabul görür ve beyan ederler.

1. Sorumluluklar

1.1. Web Macaw üzerinde kullanım ve tüm tasarruf yetkisi yönetime aittir.

1.2. Web Macaw, kullanım sözleşme şartlarıda dahil olmak üzere, web sitesi ve site uzantılarında mevcut olan her türlü koşulları ve tüm bilgileri önceden ihtara gerek duymadan değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.

1.3. WebMacaw.com sözleşme konusu hizmetlerden, teknik ve geliştirme sürecinde bulunan arızalar dışında yararlandırılacağını kabul görür ve taahhüt eder.

1.4. WebMacaw.com sitenin kullanım sürecinde tersine mühendislik yapmayacağını kabul eder. Kullanıcı, kullanım sürecine dahil olan kaynak kodlarını bulmak yada elde etmek amaçlarına yönelik her hangi bir işlemde bulunmayacağını kabul eder. Aksine 3. kişiler tarafınca doğacak zararlardan sorum olacağını ve ilgili kullanıcıların hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

1.5. Kullanıcı Web Macaw içindeki tüm faaliyet ve kullanımlarında, genel ahlaka, kanuna, 3. Kişilerin haklarını saldırgan, zedeleyen, yanıltıcı ve pornografik yada kişilik haklarını zedeleyen tüm telif haklarına aykırı, tüm yasa dışı faaliyetlerini teşvik eden içerikler üretmeyeceğini yada sebep olarak paylaşmayacağını kabul etmektedir. Aksi durumda oluşacak tüm zararlardan direkt olarak kendisini sorumlu tutulacağını, bu sebeple “Web Macaw” yetkilileri, ilgili kullanıcı adına yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu neden ile yargı mercilerinden etkinlik yada kullanıcı hesapları ile bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını ise saklı tutmaktadır.

1.6. WebMacaw.com’un tüm kullanıcı ve üyelerinin birbirleri arasında yada üçüncü şahıslarla ilişkileri kendi sorumluluğundadır.